פאות כשרות

Share on print
Share on email
Share on whatsapp
פאות כשרות

פאות כשרות – תוספת לעמוד

להרבה מאד נשים יש דרישות מחמירות כשזה מגיע לנושא של כשרות הפאות והתנאים שעל פיהם הפאה יכולה להיחשב בתור פאה כשרה או לא.

ראשית לגבי מקור השיער (חשש ע"ז) –

בגלריית הפאות של איטא פינקלשטיין תמצאו פאות שמיוצרות ומטופלות תחת החסות המחמירה של הכשרות המהודרת של הבית דין צדק "חניכי הישיבות" בראשותו של הגאב"ד רבי מרדכי גרוס שליטא.

כשרות הפאה קאסטם באה לידי ביטוי במגוון רחב של פרמטרים, כמו אורך השיער, סוג השיער, הצבע או הגוון וכמובן צורת הבנייה הקדמית.

ייצור פאות כשרות הוא אתגר ייחודי שמבטא טכניקות עבודה ייחודיות מעולם האומנות שללא ספק בסופו של דבר מצליחות להתגבר על כל אתגרי הכשרות העומדים בפניהן של הנשים מהמגזר החרדי בבואן לבחור כיסוי ראש כהלכתו. איטא היא אשת מקצוע מעולה, בעלת ניסיון של הרבה מאד שנים בתחומי הייצור, השיווק וההתאמה האישית של פאות לכל אישה והיא אדם רגיש, סבלני ואמפטי מאד עם התייחסות אישית לכל דרישה ודרישה ומכל היבט שקשור להתאמת הפאה.

איטא מכירה את כל הניואנסים הקטנים שקשורים בפאות, בהתאמה שלהן לכל אישה ובהתעסקות בחומרי הגלם המובילים והאיכותיים ביותר שקיימים כיום בשוק. לא בכדי מגיעות נשים אל סלון הפאות של איטא מכל רחבי הארץ וכשהן יוצאות משם – הן תמיד מחויכות ושבעות רצון, כי הן יודעות שהותאמה להן הפאה המושלמת, זו שהכי מתאימה להן מכל הבחינות.

איטא יודעת שלא כל פאה בירושלים מתאימה לכל אישה והיא מכירה את התנודות והשינויים שחלים בעולמן של הנשים החרדיות עם הזמן – רצון להתחדשות, טרנדים אופנתיים וכמובן הרבה מאד טעם אישי שחייב לבוא לידי ביטוי בפאה עצמה. אבל לא רק עם פאה נהדרת יוצאות הנשים מהסלון של איטא אלא גם עם כל הידע הדרוש להן לשם טיפול ותחזוקה מעולים של הפאה על בסיס יומיומי, זאת על מנת שהפאה תישאר יפה, מבריקה, בעלת מראה ייחודי וחדש ותביא איתה מראה חיצוני מושלם בכל יום של השגרה היומיומית.

המעבר לשימוש יומיומי בפאה הוא שינוי גדול עבור נשים חרדיות צעירות ואין ספק שנדרשת כמות גדולה של רגישות והכלה בבואה של האישה הצעירה (או הבוגרת) למדוד ולבחור את הפאה הראשונה שלה. מדובר בתקופת חיים שיש בה הרבה שינויים ומעברים ולכן השינוי הפתאומי בהופעה החיצונית הוא כזה שנדרש ליווי צמוד כדי לבצע אותו בצורה הטובה ביותר ולא פחות חשוב – בצורה הנעימה והקלה ביותר. הרבה ציפיות נתלות באישה בעת המעמד של בחירת הפאה ולכן יש הרבה מאד למה לשים לב על מנת שהבחירה תהיה מושלמת. בליווי מקצועי, צמוד ואישי של איטא – אפשר להיות בטוחים ובטוחות שתתבצע הבחירה הטובה ביותר. לא בכדי מגיעות עד לאיטא נשים מכל הארץ, סומכות עליה ויודעות שסלון הפאות שלה הוא המקום המושלם לבחירת פאה!

עוד קטגוריות: פאה, פאות קאסטם, פאות טבעיות, פאות לנשים, פאות ארוכות, פאה לכלה, פאות בירושלים, פאות קצרות, פאות רפואיות, פאה למכירה, פאות פוני, פאה תלתלים, קטלוג פאות 2020, פאות יפות, פאות כשרות, פאות מחירים, פאות משיער טבעי, פאות טבעיות לנשים, פאה טבעית לחולי סרטן, פאות ותוספות שיער, פאה אלגנטית, פאה ספורטיבית

Open chat