אאוטלט

Outlet

זה נכון שלחלום על פאה חדשה היום זה חלום כמעט בלתי ניתן להגשמה או להשגה, כי כדי להגשים אותו כנראה תאלצי להיפרד מסכום העולה על 5 ספרות, להיעזר בהלוואה גדולה או לפתוח חסכונות ולוותר על נופש משפחתי או על ספה חדשה לסלון או שדרוג למטבח. לא הגזמנו.

אני כאן כדי להעיר אותך מהחלום הזה. ולספר לך על מציאות חדשה, כזו שרק מי שחושבת עלייך ועל המציאות היום יומית שלך הצליחה לייצר.  בלי פשרות ובלי התחכמויות.

חלום של רעיון

החלום של איטא שגם מי שפאה עבורה הוא חלום מנותק יהפוך למציאות טובה. כך ניתן להנות מתצוגת פאות עם שיער איכותי בנייה ברמה גבוהה ללא שום פשרות והתאמה הולמת לקלסתר הפנים שלך.
כששאלתי את איטא בסקרנות  מדוע המחיר שלהן זול יותר?  חיכיתי לכל תשובה רק לא לזו:
בזכות חידוש המלאי הרב שיש בגלריה אתן נהנות מפאות שנבנו ועוצבו אך טרם נמכרו. איטא מסבירה כיצד חשבה ליצור יוזמה חברתית דווקא מחוסר המקום שנוצר אצלה בגלריה "המצוקה היא אם היצירה" אמר מי שאמר, וכך נולד הרעיון המדהים לאפשר ללקוחות שרוצות, להנות מאיכות במחיר שפוי או כאלו שרוצות לפרגן לעצמן פאה נוספת בעלות סבירה.

הנגשה ונוחות

הנגשה ונוחות
'ללכת לקנות פאה'  יכולות להיות שלוש המילים שטומנות בחובן הרבה עול ומעמסה, הן מקפלות את כל המורכבויות שיש סביב הנושא. החל מהחלק הטכני של זמן  וכסף ועד לפניות שלך החששות הרבים של איך יצא ויראה ומי תתן לך את שירות טוב יותר עם איכות של שיער ובניית הפאה. (אה ובייביסטיר לילדים:). עכשיו תנסי לנסח את המשפט אחרת ' אני קופצת לראות פאה' , איך זה נשמע? כחלק מהרעיון לייצר אוירה נעימה ולא מלחיצה האפשרות להתרשם כשהפאה ישר מונחת על ראשך מבלי לתאם מראש מה שמפחית את הלחץ, כמובן שיש אופציה לתאם גם זמן מיוחד עבורך. הגמישות שאיטא מספקת והעצמאות ללקוחה עם הרבה חשיבה על הלקוחה העסוקה בגידול ילדים ניהול בית ועבודה מחייבת. תהליך של רכישת פאה נבלע בין כל העיסוקים הרבים ובכך הוא לא זוכה לתשומת לב ראויה. בבוטיק הפאות של איטא תרגישי בנוח, איטא מעודדת עצמאות בקרב הלקוחות כאשר מדידת הפאות נעשית באופן חופשי וחוויתי, תוכלי למדוד פאה ולבדוק את ההתאמה לקלסתר פנייך במגוון רחב וגדול כאשר המלאי מתחדש ומתעדכן בכל יום כאשר איטא מאפשרת ללקוחות להשאיר את חלום סגנון הפאה שהיו מעוניינות בה והופכת להן אותה למציאות בהזמנה ייחודית ומותאמת לכל חלום. (כלומר מאפשרת להזמין את הפאה שחלמת עליה לתצוגה- היינו הזמנה לא מחייבת)  

והמחירים?

מחקרים בפסיכולוגיה מוכיחים כי משהו בתפיסה שלנו משתנה ביחס למחיר, כך באופן אבסורדי  ולא ראציונאלי אנו נוטים לחשוב שהמחיר משקף את איכות המוצר 'אם המוצר יקר כנראה שהוא טוב', לא תמיד זה כך. בניסויים חברתיים שנערכו על מוצרים באיכות זהה לחלוטין כאשר המחיר היה גבוה יותר הנבדקים נטו להעריך איכות טובה יותר למוצר, לאחר הניסוי הם התוודעו לכך שהמוצרים היו זהים באיכותם והביעו תחושות שליליות על ש'נפלו בפח' והאמינו למחיר היקר כמשקף.  בבוטיק הפאות תמצאו את עצמכן משתאות לשמע המחירים הנוחים, זאת כאשר השיער רך ונעים והפאה בנויה בצורה מושלמת באיכות בלתי מתפשרת! אלו שני החלקים בהם  איטא מצטיינת ומצליחה להוציא לקוחות מרוצות. אל תקשיבי לפרדוקס שבלב לכי עם מה שחשבון הבנק מאפשר לך, המחירים בחנות הבוטיק נעים בין 3000-7000 ₪  בהתאם לאורך הפאה והצבע.

פינת המציאות

לפעמים את מחפשת ומחפשת והפאה נמצאת בדלת מולך או יותר נכון בראש של חברתך, איטא רוצה לעורר מודעות לכך שנשים שאינן משתמשות בפאה או מעוניינות להתחדש ויש ברשותן פאה במצב טוב, אלו יכולות להסתייע ולסייע לחברותיהן. בבוטיק הפאות תמצאי סטנד ייעודי לפאות 'יד שניה' של חברותייך המעוניינות למכור אותן במחיר נוח,  כך אלו שמחפשות פאות במחיר נמוך נהנות ואלו שהפאה כבר לא שמשה אותן נהנות מהכנסה נחמדה.  רוצה למכור את הפאה שלך? צרי קשר.

נעים להכיר

היא צעירה יוזמתית ועם תפיסה חברתית ייחודית. היא לא עוד פאנית, היא חיה את הלקוחות מבינה לליבן ולכיסן. מדובר בסטארט אפ חברתי אמיתי ויוזמה מבורכת.
בירושלים בשכונת נווה יעקב ברחוב משה סנה 1/14 קרוב נגיש ובמחירים מקורקעים השיקה הפאנית איטא פינקלשטיין את 'בוטיק הפאות' חנות הבת של הגלריה היוקרתית השוכנת ברחוב פרופס 8 ברמות א'.

רכישת פאה באופן כזה היא כאמור נוחה יותר ואפשרית, אבל לאיטא חשוב להוציא אותך מרוצה ובהתאמה מלאה לדרישותייך. לכן איטא נוכחת במקום ומייעצת במידת הצורך לצורך שיפוצים קלים שדרוגים גזירה צבע וכדומה… היא שם לשירותך.

להוסיף שניתן לקבל שם פאות לשידרוגים ועיצובים ואולי גם סירוקים בשביל הסניף הראשי

להוסיף אחריות ושירות לאחר מכן הכולל הגדלות הקטנות שינויי גוונים על מנת להגיע להתאמה מושלמת והכל כלול במחיר

עכשיו לקפוץ לראות פאה זה אפשרי.

תקפצי אלינו 🙂