פאות לנשים

Wigs gallery

פאה לנשים

ישנן כמה וכמה סיבות אשר בגינן נשים בוחרות לעשות שימוש בפאה. השימוש המרכזי והפופולרי ביותר הוא, כמובן, השימוש בקרב נשים במגזר החרדי. על פי ההלכה וכללי המסורת הנשים הנשואות נדרשות לכסות את שיער הראש הטבעי שלהן ולהשתמש בכיסוי ראש כלשהו, כמו פאה למשל. ברגע שאישה מחליטה לעשות שימוש בפאה עליה למדוד ולבחור על מנת שהפאה שהיא תשתמש בה תהיה המתאימה והמושלמת עבורה. כיום ישנם סוגים רבים ומגוונים של פאות ויותר מכך – יש הרבה מודעות לנושא של התאמה אישית. פאה היא לא מוצר שמגיעים לחנות ובוחרים מהמדף. יש חשיבות למדידה, לבחינה מעמיקה של ההתאמה לראש והפנים, לאופי של האישה ולהעדפות האישיות שלה ולכן בחירה והתאמה של פאה הן תהליך. לשם כך נדרשות נשות מקצוע שמכירות את התחום, בקיאות בסוגים השונים של פאות וכמובן תוכלנה לתת את העצות וההמלצות הטובות ביותר בשביל כל אישה ואישה. בסופו של התהליך תתקבל פאה מושלמת שמתאימה לאישה שבחרה אותה באורך, בגוונים, באופי השיער ובכל תכונה או מאפיין אחרים שלה.

 

פאות לנשים שחולות במחלות שונות

זהו קהל יעד נוסף של נשים שעושות שימוש בפאה. ישנם כמה וכמה סוגים של מחלות שבגללם מתרחשת נשירה של השיער או שאפשר לשים לב לדילול משמעותי שלו. כך או כך – מדובר בעניים אסתטי שלעיתים קרובות קורה בפתאומיות והאישה תחוש שלא בנוח להיראות עם הרבה פחות שיער מכמה שהיה לה לפני כן. הפתרון – פאה. בזכות אותם מאפיינים שמאפשרים כיום התאמה אישית מושלמת של הפאה לכל אישה ואישה – אין ספק שנשים אלה יכולות לצאת נשכרות ולהיראות במיטבן גם כאשר הגוף נמצא בעיצומם של טיפולים לא פשוטים. יתרה מכך, היום כבר ידוע שלפאה ולשיפור המראה האישי יש תרומה אדירה לסיוע בהחלמה ובשיפור המצב הבריאותי, שכן המורל של האישה גבוה, הדימוי העצמי שלה גם והביטחון האישי שלה מתחזק מאד כי היא יודעת ומרגישה שהיא נראית טוב. מכאן שהפאה תורמת רבות לא רק למראה החיצוני אלא גם לחיזוק וחוסן הנפש – מה שיעזור מאד בהעלאת סיכויי ההחלמה.

 

התאמה של פאות לנשים

כאמור – התאמה של פאה היא תהליך ולא פעולה פשוטה או מהירה. מה שבאמת הנשים רוצות זה להיראות כאילו אין להן פאה אלא מדובר בשיער הטבעי והאמיתי שלהן. זו ההצלחה האמיתית של הפאה. גם אם ברור שמדובר באישה חרדית שחייבת לעשות שימוש בפאה – לעיתים אפשר להתבלבל פשוט בזכות המראה הטבעי של הפאה והשילוב המושלם בינה לבין המאפיינים הפיזיים האחרים של האישה – מבנה הראש והפנים. על מנת למצוא את השיער שהכי יתאים לכל אישה חשוב לבחון את המאפיינים של הפאה ולבדוק את ההתאמה שלהם לאותה אישה – 

  • אורך השיער שהכי יחמיא לה בהתחשב במבנה וצורת הראש שלה, הגובה שלה ואופן הלבוש השגרתי שלה.
  • גוון – שילוב של מה היא אוהבת ומעדיפה וכמובן התאמה מושלמת לגוון עור הגוף.
  • סוג תסרוקת – חלק, גלי, מקורזל או אסוף. הפאה יכולה להיראות בדיוק בתסרוקת שבה מעוניינת האישה.
  • סוג שיער – ישנן פאות שעשויות  משיער טבעי או סינטטי וגם כאן צריך לעצור כדי להבין את ההבדלים ולבצע את הבחירה הנכונה.

 

פאה מזמינים רק אצל אנשי מקצוע מנוסים!

לא פשוט למצוא ולהתאים פאה. נדרשות לשם כך נשות מקצוע שמבינות את החשיבות של פאה נכונה, יפה, איכותית וכזאת שמתאימה לאישה שתעשה בה שימוש, נדרש חוש אסתטי שלא תמיד יש לכל אחד או אחת וכמובן שנדרשת רמה גבוהה של רגישות ואכפתיות, בעיקר כאשר מדובר בקניית פאה עבור אישה חולה. אלה התכונות הנדרשות מאשת מקצוע שמתעסקת בתחום של התאמת פאות ובזכות תכונות אלה היא תצליח לבצע את ההתאמות המושלמות בכל פעם מחדש ועבור כל לקוחה מחדש. התהליך דורש סבלנות – מדידות, קבלת החלטות, ביצוע השינויים או התיקונים הנדרשים בפאה וכמובן קבלת הנחיות ברורות ומדויקות בנוגע לתחזוקה והטיפול בה. חשוב מאד לשמור על הפאה כך שהצורה שלה תהיה יפה, מסודרת וקבועה והיא לא תהפוך לבלויה או מרופטת. הפאה הופכת לחלק בלתי נפרד מהאישה ולכן חשוב למצוא את אנשי המקצוע המובילים בתחום.